מר רוברט פרייס, נשיא קרן פרייס בארה"ב, מבקר במרכזי בדאיאת
מר רוברט פרייס, נשיא קרן פרייס בארה"ב ערך בחודש מרץ ביקור בן יומיים במרכזי בבדאיאת עם עוד שלושה אנשי מקצוע המעורבים בפרויקטים של הקרן בסאן דייגו, ארה"ב.
ביום הראשון לביקורם בילו האורחים ביפו ושמעו על מגוון הפעילויות של מרכז בדאיאת הירש ובמיוחד על המרחב הפתוח למשפחות הפועל בשעות אחה"צ ופעילויות העשרה במעונות יום המלוות בהדרכה לצוות המטפלות. האורחים ביקרו במעון יום וצפו בפעילות מוסיקלית לפעוטות ובנוסף, השתתפו באירוע קהילתי לכבוד יום המשפחה.
ביום השני ביקרו האורחים בבאקה אלג'רביה ובג'ת ושמעו מצוות בדאיאת אלקאסמי על התכניות השונות של בדאיאת באזור – קידום הגיל הרך בבאקה בשיתוף עולה עם עיריית באקה, משרד הבריאות ומשרד החינוך, התפתחות מקצועית לנשות מקצוע בגיל הרך, ליווי פדגוגי ועשייה קהילתית בליווי בדאיאת מסגרת התכנית "מכתבת אלפאנוס" שמוביל משרד החינוך, בשותפות עם קרן גרינספון וקרן פרייס.
האורחים ביקרו בטיפת חלב בבאקה אלג'רביה, צפו שם בפעילות מונחית לאימהות ותינוקות ושוחחו עם צוות האחיות ועם מנחות התכנית מטעם בדאיאת. בנוסף, ביקרו בגן בג'ת וצפו בהצגת התיאטרון "נקטוטה" בעקבות הספר "נקודה אדומה על דף לבן" מתכנית הספרים "מכתבת אלפאנוס".
ההצגה מועלית בגנים במסגרת התכנית הקהילתית של פאנוס בג'ת ובבאקה. בשני מרכזי בדאיאת הסתיים הביקור בארוחת צהריים חגיגית בהשתתפות צוות בדאיאת והשותפים של בדאיאת בפעילויות השונות - נציגי הרשויות המקומיות, משרד החינוך ומשרד הבריאות.
בסיום הביקור הביע מר פרייס את התרגשותו והתרשמותו מהעושר והאיכות של הפעילויות, מההתלהבות והמחויבות של צוותי בדאיאת לחזון ולעשייה החינוכית-חברתית שבדאיאת מוביל ומשיתוף הפעולה הפורה עם השותפים.כל הזכויות שמורות © אקדמיית אלקאסמי